Обслуговування клієнтів Parimatch для гравців із України

Parimatch пропонує своїм клієнтам неймовірне обслуговування клієнтів, яке є інформативним і чуйним. Гравці з України можуть зв'язатися з командою за допомогою чату, електронної адреси або месенджерів. Залежно від того, який спосіб зв’язку ви виберете, ви отримаєте швидку відповідь або відповідь надійде протягом години-двох.

Parimatch Контактні методи

Parimatch дозволяє зв’язатися з нашою службою підтримки за допомогою таких методів:

  • чат у прямому ефірі;
  • Месенджери;
  • Сервіс електронної пошти.

Якщо вам потрібно якомога швидше зв’язатися з нашою командою, виберіть перший спосіб. Ви отримаєте відповідь від команди за лічені секунди. Наша служба підтримки працює цілодобово, що означає, що ви отримаєте відповіді на свої запитання цілодобово.

Métodos de Contato Parimatch

Як зв’язатися з Team Parimatch через чат

Щоб зв’язатися з нашою командою через чат, відвідайте веб-сайт Parimatch і натисніть значок «Підтримка в чаті» внизу екрана. Ви побачите вікно, де необхідно вибрати тему запиту та задати своє запитання. На ваш запит відповість будь-який член команди обслуговування Parimatch, який доступний.

Como Contactar o Time Parimatch pelo Bate-Papo ao Vivo

Як зв’язатися зі службою Parimatch через месенджери

Наші клієнти можуть зв’язатися з командою служби Parimatch через WhatsApp і Telegram. Щоб надіслати запитання через ці месенджери, вам достатньо зайти на наш сайт і перейти в розділ «Контакти», де ви знайдете посилання на наші месенджери. Коли ви приєднаєтесь до них, не соромтеся запитувати будь-що про діяльність Parimatch.

Como Contactar o Atendimento Parimatch Através dos Mensageiros

Зв’язок з Parimatch електронною поштою

Зрештою, наші клієнти також можуть зв’язатися з нами електронною поштою. Для цього необхідно зайти в наш розділ «Контакти» та скопіювати електронну адресу. Ви повинні пам'ятати, що це найповільніший спосіб зв'язку, але ви можете надсилати файли команді та вирішувати багато питань за допомогою технічної підтримки.

Contactando o Parimatch Por E-mail

FAQ

Який найшвидший спосіб спілкування з командою?

Чат у прямому ефірі – це найшвидший спосіб зв’язатися з командою. Вибравши цей засіб зв’язку, вам не доведеться довго чекати, адже відповідь прийде за лічені секунди.

Я не отримав відповіді від служби підтримки електронною поштою протягом години, що мені робити?

Якщо ви не отримали відповіді на своє запитання електронною поштою протягом години, продовжуйте чекати. Служба підтримки клієнтів залишає за собою право затримати відповідь у періоди високого попиту.