Методи внесення та зняття коштів для Українців на Parimatch

Гравці можуть вибирати з кількох популярних платіжних систем, які Українці використовують для поповнення своїх акаунтів Parimatch а також виводити свої прибутки. Щоб отримати право робити ставки на улюблені спортивні події, вам потрібно інвестувати на свій рахунок не менше 5 грн. Маючи на своєму рахунку 20 гривень, ви також можете отримати щедрий 100% вітальний бонус Parimatch.

Métodos de Depósitos e Saques para Brasileiros no Parimatch

Métodos de Depósito Parimatch

Nós oferecemos muitas opções que você pode utilizar para colocar fundos em sua conta de apostas no Parimatch. Os Brasileiros podem utilizar carteiras digitais, diversas opções de internet banking, criptomoedas, etc. Apostadores locais têm a oportunidade de conduzir todas suas transações em moeda local. Abaixo você pode ver uma tabela com todas as opções bancárias disponíveis em nosso site:

Métodos de Depósito Parimatch

Método de Pagamento: Depósito mínimo, UAH Taxa, %
PIX; 5 0
Carteira PicPay 5 0
AstroPay; 5 0
Boleto; 5 0
Loteria; 5 0
PIX por AstroPay 5 0
Bitcoin; 5 0
Carteira Pay4Fun 5 0
Litecoin; 5 0
Ethereum; 5 0

CЯк робити депозити в Parimatch

Гравці з України повинні мати реальні кошти на балансі, щоб мати можливість робити ставки на Parimatch. Для цього вони можуть використовувати методи депозиту, які можна знайти на сторінці «Депозит» нашого веб-сайту. Щоб переказати суму зі свого гаманця на баланс Parimatch, вам потрібно зробити наступне:

 1. Зареєструйтеся на нашому веб-сайті, надавши свій номер телефону, включно з міжнародним і місцеві коди, а також створення надійного пароля, який містить літери, цифри та спеціальні символи.
 2. Увійдіть у свій обліковий запис, щоб отримати доступ до панелі керування.
 3. Перейдіть до папки «Депозит».
 4. Виберіть варіант банківського обслуговування, яким хочете скористатися.
 5. Надайте свої облікові дані гаманця.
 6. Вкажіть суму, яку ви хочете інвестувати.
 7. Підтвердити фінансову операцію.

Усі депозитні операції є миттєвими, а це означає, що гроші будуть зараховані на ваш баланс Parimatch негайно, і ви матимете можливість робити ставки.

Como Fazer Depósitos no Parimatch

Методи виведення коштів у Parimatch

Щоб вивести свої прибутки з веб-сайту Parimatch, ви можете скористатися кількома популярними банківськими методами. Parimatch дозволяє нашим клієнтам виводити кошти за допомогою електронних гаманців і криптовалют. Найпопулярніші варіанти оплати можна побачити нижче:

Спосіб оплати: Мінімальне виведення, грн Час грабувати
Банківський переказ 100 До 5 робочих днів
PIX; 100 До 24 годин
Ethereum; 100 До 12 годин

Métodos de Saque no Parimatch

Як вивести прибуток у Parimatch для Українських гравців

Наші клієнти, які отримують прибуток від ставок на Parimatch, можуть виводити кошти на свої банківські рахунки або цифрові гаманці. Процес виведення дуже простий, і вам потрібно виконати лише кілька кроків, щоб здійснити його.Що стосується часу транзакції, він в основному залежить від зовнішніх операторів операції. Щоб перерахувати прибуток на свій банківський рахунок або гаманець, потрібно зробити наступне:

 1. Увійдіть у свій обліковий запис.
 2. Переконайтеся, що ви виконали всі вимоги щодо ставок.
 3. Завершіть процедуру підтвердження.
 4. Перейдіть на сторінку «Фінанси» та виберіть «Вивести».
 5. Виберіть спосіб оплати, який ви хочете використати для зняття грошей.
 6. Введіть значення.
 7. Здійснити транзакцію.

Como Sacar os Lucros no Parimatch para Jogadores Brasileiros

Платіжні системи Parimatch App

Гравці з України можуть вивести свої виграші за допомогою нашого додатка для мобільних пристроїв . Наш додаток дозволяє користувачам користуватися перевагами головної сторінки нашого веб-сайту, включаючи фінансові операції, розміщення ставок, отримання та використання бонусів тощо. Ми пропонуємо нашим клієнтам простий і зрозумілий спосіб завантажити та встановити додаток. Крім того, додаток має низькі системні вимоги, що робить його особливо доступним для гравців зі старими пристроями. Однак, якщо ваш пристрій не пройде тест, ви все одно зможете вносити та знімати кошти за допомогою нашого мобільного сайту.

Sistemas de Pagamento do Parimatch App

FAQ

Чи приймає Parimatch гривню як валюту?

Так. Усі наші клієнти з України мають можливість використовувати гривню для внесення та зняття коштів. Крім того, гривня також буде валютою вашого рахунку. З гривнею ви зможете заощадити на витратах на переказ.

Які найпопулярніші банківські варіанти для Українців у Parimatch?

Ми пропонуємо багато способів оплати, якими Українські гравці часто користуються для внесення та зняття коштів. Найпопулярнішими з них є PIX, Boleto, Lotericas, Bitcoin, Litecoin, Ethereum та інші. Завдяки такій різноманітності варіантів платіжних систем ви завжди можете вибрати найшвидші та найдешевші.

Який середній час виведення коштів у Parimatch?

Це залежить від вибраного вами способу оплати. Зняття банківським переказом займає до 5 днів, оскільки це залежить від швидкості, з якою банки оброблять цю конкретну транзакцію. Криптовалюти дозволяють виконувати операції швидше, оскільки середній час виведення становить до 12 годин.

Чи можу я вносити та знімати кошти за допомогою програми Parimatch?

Так, ви можете. Наш додаток пропонує всі функції, які ви можете використовувати під час гри на нашому головному сайті. Це означає, що ви можете проводити будь-які фінансові операції без будь-яких обмежень.