Коефіцієнти ставок Parimatch

Наш веб-сайт букмекерської контори пропонує українським гравцям найкращі коефіцієнти ставок. Клієнти Parimatch мають доступ до багатьох корисних функцій, включаючи бонуси та різноманітні способи оплати. Українці можуть робити ставки на різні футбол, хокей, баскетбол, бейсбол, крикет та інші події.

Odds das Apostas no Parimatch

Типи ставок Parimatch

Щоб спростити участь наших клієнтів у України у спортивних заходах, Parimatch пропонує різні типи коефіцієнтів. Зокрема, ви можете знайти таке:

 • Десятковий;
 • Дробовий;
 • Грошова лінія.

Десяткові числа вважаються найпростішими для розуміння. З цієї причини вони використовуються за умовчанням на нашому веб-сайті. Десяткові коефіцієнти мають такий формат: 1,35, 2,65, 1,86 тощо. Коефіцієнти множаться на ставку для обчислення ставки. Наприклад, якщо ви інвестували 100 грн з коефіцієнтом 2,35 і виграли ставку, ви б виграли 235 грн.

Дробові ставки мають такий формат: 10/2, 8/3, 9/2 тощо. Коли ви маєте справу з ними, перше число означає, скільки ви можете виграти, а друге число — суму вашої ставки. Дробові ставки також відомі як британські коефіцієнти. Ви можете перейти до них на нашому веб-сайті.

Нарешті, Parimatch пропонує коефіцієнти грошової лінії, які також називають американськими шансами. Вони мають такий формат: +100, -200, +500 тощо.

Tipos de Odds das Apostas no Parimatch

Ставки Parimatch Live

Приєднавшись до Parimatch, Українці отримають можливість робити ставки на події як перед матчем, так і в режимі реального часу. Ми пропонуємо нашим клієнтам найкращі коефіцієнти для обох видів ставок. Після відкриття конкретної події тут можна знайти коефіцієнти. Пам'ятайте, що вони не є постійними і можуть змінюватися багато разів протягом гри.

Odds de Apostas ao Vivo

Як зробити ставку на Parimatch?

Гравці з України повинні стати нашими клієнтами, щоб почати робити ставки на Parimatch. Ми дуже спростили для вас реєстрацію на нашому сайті. Процес реєстрації в нашій компанії відбувається наступним чином:

 1. Перейдіть на наш головний веб-сайт і натисніть «Реєстрація” кнопку, щоб почати.
 2. Введіть свій активний номер телефону з кодом країни та місцеположення.
 3. Створіть надійний пароль.
 4. Підтвердьте, що вам виповнилося 18 років і ви прочитали умови використання сайту.
 5. Натисніть кнопку «Підключити» внизу форми.
 6. Зробіть депозит за допомогою одного з доступних способів оплати.
 7. Виберіть улюблений вид спорту та лігу, на які будете робити ставки.
 8. Виберіть тип ставки та інвестуйте гроші.
 9. Підтвердьте ставку, щоб почати гру.

Como Fazer uma Aposta no Parimatch?

FAQ

Які типи ставок доступні в Parimatch?

Наша компанія пропонує всі можливі типи ставок, включаючи десяткові, дробові та грошові лінії. Ви можете вибрати між ними, щоб отримати кращий досвід.

Чи можу я отримати бонуси за ставки на Parimatch?

Так, ви можете. Наша компанія пропонує своїм клієнтам безліч акцій, якими ви можете скористатися, щоб робити ставки на спорт. Ви можете почати з вигідного бонусу, який може принести вам до 1000 грн.

Чому коефіцієнти ставок так часто змінюються в режимі реального часу?

Це відбувається тому, що матч уже триває, і коефіцієнти ставок змінюються відповідно до поточної ситуації на полі або в гонці.