Умови використання Parimatch

Наші Українські клієнти повинні прочитати та дотримуватися основних правил і умов нашого веб-сайту, перш ніж брати участь у будь-яких ставках на нашому веб-сайті. Ці правила та умови стосуються як нашого основного веб-сайту, так і мобільних додатків.

Normas e Condições Gerais da Parimatch

Основні норми

 • У Parimatch заборонено використовувати кілька облікових записів. Гравець може створити лише один обліковий запис на особу. Ми залишаємо за собою право призупинити всі облікові записи ймовірно кількох осіб і перерахувати всі платежі.
 • Parimatch залишає за собою право відмовити гравцям у прийнятті будь-яких ставок без додаткових пояснень.
 • Ставка не вважається скасованою, якщо у гравця виникають проблеми з підключенням до Інтернету.
 • Клієнти Parimatch, які роблять ставки, приймають ці положення та умови.

Principais Normas

Основні правила ставок Parimatch

 • Наші клієнти можуть робити ставки на спортивні події з шансами на виграш;
 • Parimatch залишає за собою право змінювати мінімальну та максимальну суму ставки без попереднього повідомлення;
 • Наш сайт ставок має право встановлювати обмеження на кожну ставку, включно зі структурованими, без попереднього повідомлення;
 • Максимальна сума ставки визначається для кожної конкретної події.

Principais Normas de Apostas na Parimatch

Фінансові операції

 • Клієнти Parimatch можуть вносити та знімати суми за допомогою будь-якого з доступних методів оплати;
 • Час обробки транзакції становить 24 години;
 • Усі депозити приймаються лише для ставок та ігор. Якщо ви вносите кошти для будь-яких інших цілей, Parimatch має право повернути ваші гроші та стягнути комісію за обробку транзакцій.

Transações Financeiras

Політика KYC і AML на Parimatch

Наш сайт ставок дотримується всіх правил політики AML. У разі будь-якої підозрілої діяльності ми залишаємо за собою право повідомити відповідні органи. Такі підозрілі облікові записи буде призупинено Parimatch до з'ясування справи. Усі суми на цих рахунках будуть заморожені.

Políticas KYC e AML na Parimatch

Відповідальна гра в Parimatch

 • Наші клієнти можуть попросити призупинити дію свого облікового запису або встановити особисті обмеження на суми депозитів і ставок;
 • Parimatch вітає та підтримує всі дії, пов’язані з відповідальною грою;
 • Гравці Parimatch отримають всю необхідну допомогу, коли мова йде про випадки ігрової залежності, включаючи самовиключення та призупинення облікового запису.

Jogo Responsável na Parimatch

Політика конфіденційності Parimatch

Усі дані наших гравців обробляються відповідно до чинного законодавства України. Якщо ви створюєте обліковий запис у Parimatch, ви приймаєте умови нашої Політики конфіденційності. Реєструючись у нашій компанії, ви підтверджуєте, що ваша особиста інформація підлягає обробці. Якщо ви не приймаєте будь-які умови нашого документа Політики конфіденційності, ви не повинні створювати обліковий запис Parimatch.

Políticas de Privacidade na Parimatch

Безпека Parimatch

Ми використовуємо низку складних технологій для захисту інформації наших гравців. Наш веб-сайт використовує шифрування SSL і використовує брандмауери та інші засоби для запобігання витоку даних. Однак ви визнаєте, що ми не можемо гарантувати безпеку інформації, яку ви нам надаєте. Приймаючи нашу політику конфіденційності, ви підтверджуєте, що усвідомлюєте всі ризики, пов’язані з передачею даних. Будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки, щоб дізнатися більше про Політику конфіденційності нашої компанії.

Segurança Parimatch