Ставки на хокей на Parimatch

Наша букмекерська контора пропонує українським гравцям безліч розваг для ставок, зокрема можливість робити ставки на хокейні матчі. Parimatch надає вам доступ до багатьох турнірів і матчів, які відбуваються по всьому світу з цього популярного виду спорту. Більше того, ви можете заробити багато додаткових грошей, оскільки ми пропонуємо до 1000 грн для всіх нових клієнтів.

Aposta em hóquei no gelo no Parimatch

Як почати робити ставки на хокей із Parimatch

Щоб почати грати в Parimatch, гравці з України повинні зареєструватися і внести депозит. Ми зробили це дуже простим, щоб дозволити нашим клієнтам приєднатися до сайту за лічені хвилини. Ще до того, як почати робити ставки на хокей, ви можете скористатися чудовою вітальною акцією в розмірі 1000 гривень, яка пропонується всім новим гравцям. Якщо ви хочете приєднатися до нашого веб-сайту, вам потрібно зробити наступне:

 1. Перейдіть на наш веб-сайт і зареєструйтеся. Потрібно вказати свій номер телефону та створити надійний пароль. Гравці також повинні підтвердити, що вони досягли повноліття.
 2. Зробіть депозит на свій рахунок. Для цього вам необхідно увійти в обліковий запис і зайти в меню «Фінанси». Там ви повинні вибрати спосіб оплати, який хочете використовувати, і вказати суму.
 3. Виберіть свою улюблену хокейну подію. Після зарахування балансу вам необхідно зайти в розділ ставок на спорт і вибрати хокей. Зробивши це, ви повинні вибрати чемпіонат зі списку та матч. Ви побачите багато типів ставок, які пропонує Parimatch.
 4. Зробіть ставку. Тепер вам потрібно вибрати тип ставки та ввести суму, яку ви хочете інвестувати. Підтвердьте ставку і дочекайтеся результату події.

Como Começar a Apostar em Hóquei no Gelo com Parimatch

Live ставки на хокей на Parimatch

У Parimatch гравцям не обов'язково робити ставки в передматчевий період. Українці можуть приєднатися до подій навіть після початку матчу. Ми пропонуємо найкращі коефіцієнти для ставок live, що робить ставки на хокей ще більш захоплюючими для гравців. Що стосується турнірів і подій, то вони включають:

 • Регулярний сезон;
 • Володар Кубка Стенлі. Сезон 2022/23 Анте-пост;
 • Переможець Тихоокеанського дивізіону 2022/23 Анте-пост;
 • Переможець дивізіону Metropolitan 2022/23;
 • Переможець Центрального дивізіону 2022/23 Анте-пост;
 • Переможець Західної конференції 2022/23 Анте-пост;
 • Переможець Atlantic Division 2022/23 Ante-post;
 • Переможець Східної конференції 2022/23 Анте-пост;
 • Чемпіонат світу IIHF U-20, дивізіон II. Група Б та багато іншого.

Apostas ao Vivo em Hóquei no Gelo no Parimatch

Додаток для ставок на хокей Parimatch

З Parimatch ви можете насолоджуватися ставками на улюблені хокейні події, де б ви не були. Ми пропонуємо спеціальний мобільний додаток для Українських гравців, який вони можуть легко завантажити та встановити на свої пристрої. Ця чудова програма надає вам доступ до всіх функцій основного сайту, включаючи розміщення ставок, реєстрацію облікового запису, внесення та зняття грошей, отримання бонусів тощо. Додаток можна завантажити та встановити за лічені хвилини. Він має низькі системні вимоги, що означає, що він сумісний з більшістю пристроїв, навіть старих.

App Parimatch para Apostas em Hóquei no Gelo

Вітальний бонус для ставок на хокей у Parimatch

Betters з України мають унікальну можливість заробити більше грошей від компанії, щоб зробити ще більше ставок. Parimatch пропонує до 1000 грн як вітальну акцію, яка може використовувати для ставок на хокейні матчі. Щоб скористатися цим бонусом, вам потрібно створити обліковий запис і внести депозит. Пам'ятайте, що цією акцією ви можете скористатися лише один раз. Якщо вам потрібно ще більше грошей, ви можете активувати промокод PM500UAH, щоб додати 500 реалів до початкової суми бонусу. Якщо ви хочете скористатися акцією реєстрації, вам потрібно виконати наступні кроки:

 1. Створіть обліковий запис Parimatch, надавши нашому веб-сайту свій номер телефону та створивши надійний пароль.
 2. Використайте будь-який із доступних банківських варіантів, щоб зробити депозит. Інвестуйте від 5 грн, щоб мати право на вітальну акцію.
 3. Отримайте свій бонус. Після того, як гроші будуть зараховані на ваш рахунок, вам потрібно відвідати розділ акцій і отримати бонус за реєстрацію.

Bônus de Boas-Vindas para Apostar em Hóquei no Gelo em Parimatch

FAQ

Чи можуть Українські гравці робити ставки на хокей у Parimatch?

Так, можуть. Букмекерська контора Parimatch приймає гравців з України без будь-яких обмежень. Місцеві гравці мають доступ до всіх функцій сайту, включаючи можливості ставок, бонуси, способи оплати тощо. Гравці з України можуть використовувати місцеву валюту для внесення та зняття коштів.

Чи можу я робити ставки на багато хокейних подій у Parimatch?

Так, ви можете. Наша компанія пропонує широкий вибір хокейних матчів і чемпіонатів, з яких ви можете вибрати як ринок для своїх ставок. Зокрема, на вас чекають найзахопливіші матчі з НХЛ, КХЛ, а також багатьох національних змагань. У період проведення міжнародних чемпіонатів ви також матимете доступ до цих подій.

Чи отримуєте ви бонуси за ставки на хокей?

Так, ми робимо. Гравці з України можуть робити ставки на свої улюблені події за додаткові гроші, які пропонує наша компанія. Parimatch пропонує кожному новому клієнту пристойну суму, яку гравці можуть отримати після внесення депозиту.

Чи існують програми для ставок Parimatch для ставок на хокей?

Так, є. Parimatch розробив чудовий додаток, за допомогою якого Українці можуть робити ставки на свої улюблені хокейні події з будь-якого місця. Додаток надає всі функції, які можна знайти на нашому головному веб-сайті.